Hakkımızda

Biz Kimiz ?

1999 Yılında İstanbul’da hizmet sektöründe faaliyet göstermeye başladı. 
Ticari emtia satışı yapan firmaların, hizmetten yoksun bir şekilde sadece Emtia satışı yaptıklarını, bunun yanında müşterilerine mal ile birlikte hizmet temin edemediklerini gözlemleyerek, 2011 Yılında yönetim yapısının değişmesi ile birlikte faaliyet alanlarımızı genişlettik. Müşterilerimizden gelen taleplere daha geniş bir perspektifle cevap vermek üzere Gıda ve Endüstriyel Temizlik sektörüne giriş yaptık. 
Mal ve Hizmetin bir arada olması gerekliliğini benimseyerek 2011 Yılında attığımız tohumlar hızla yeşeriyor ve girmiş olduğumuz sektörlerde hızlı bir şekilde büyüme sağlıyoruz. 
1900 ‘lü yılların geleneksel ticari anlayışı ve tecrübesi ile 2000’li yılların teknolojik ve inovatif tarzını harmanlayarak, reçetesi bize has armonik bir hizmet anlayışı ile ticari faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz, üretimi arttırmak, maliyeti düşürmek ve riskleri en aza indirgemede onlara yardım etmek üzere yenilikçi ve sürdürülebilir teknik çözümler sağlamak için müşterilerimiz ile aktif olarak ortaklık yapmaktır.

Vizyonumuz

Ükemize ve insanlarımıza hak ettiği kaliteli hizmeti verebilmek.

  • Hakkımızda
  • Hakkımızda

Akıllı Çözümler

Kaliteli Hizmet

Çağrı Merkezi

Copyright © 2018 - All rights reserved. Software: eyalcin

Scroll to Top